GERONIMO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


G E R O N I M O
 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 INFORMATICKI PROBLEMI

Go down 
+7
MiranO
MaNIjaK
endimon
Merima
sama
telefon
jasmin
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
jasmin
galami
galami
jasmin


Broj komentara : 105
Age : 37
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeWed 8 Nov - 17:59

U koliko neko ima neki informatickih problema idealno mjesto za postanje.
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeWed 8 Nov - 18:52

nemoj zezat....
puko mi je 2 cd od call of duty united offensive jel ima neko ....
Na vrh Go down
jasmin
galami
galami
jasmin


Broj komentara : 105
Age : 37
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeWed 8 Nov - 18:56

telefon (citat):
nemoj zezat....
puko mi je 2 cd od call of duty united offensive jel ima neko ....
Kako nema, ima u supi
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeWed 8 Nov - 19:13

e ne dam onom zoharu od ivana marku .... sem ako ne mogu naci negdje ...bjez zidovi im nisu ravni
Na vrh Go down
jasmin
galami
galami
jasmin


Broj komentara : 105
Age : 37
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeWed 8 Nov - 21:45

telefon (citat):
e ne dam onom zoharu od ivana marku .... sem ako ne mogu naci negdje ...bjez zidovi im nisu ravni
Nemoj tako pomislit ce neko da si nacisticki nastrojen
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeWed 8 Nov - 21:59

zidovi su i prije nacista bili najveci zelenasi...sto se tice mog politickog opredjeljenja....hmmmmmmmm za sda sigurno nisam...
Na vrh Go down
sama
progovorio/la
progovorio/la
sama


Broj komentara : 19
Age : 38
Localisation : eo ođe!
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeWed 8 Nov - 23:58

jasmine samo nemoj ti o nacistima Very Happy
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeThu 9 Nov - 0:28

a da nesto pametnije raglabate zaboga??? Cool
samire, nadjoh zbirku danas, vise bi voljela da nisam heheh..
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeThu 9 Nov - 2:06

ma odakle nas sa pametnijim stvarima lol!
Na vrh Go down
endimon
progovorio/la
progovorio/la
endimon


Broj komentara : 14
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeThu 9 Nov - 17:56

telefon (citat):
ma odakle nas sa pametnijim stvarima lol!

Reću te Nini da joj sliku koristiš afro
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeThu 9 Nov - 20:36

nemoj da te gađam indexom Cool
umalo zbog indire nisam naj-ebo...
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeMon 13 Nov - 0:26

cd mi je rokno u ladici.. dvd ladici.. pri instaliranju.....
a jel ima neko kashun boxeva da hoce dat za 5 maraka...
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeMon 13 Nov - 20:31

jazo proradi li klasa sa vremenom sti smo u denisa radili......
Na vrh Go down
jasmin
galami
galami
jasmin


Broj komentara : 105
Age : 37
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeMon 13 Nov - 21:10

telefon (citat):
jazo proradi li klasa sa vremenom sti smo u denisa radili......
Nisam je radio nikako ali cu uraditi do iducih vjezbi
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeTue 14 Nov - 1:08

aj posalji mi na mail kad proradi... da se ne okrecem bzze Cool
Na vrh Go down
MaN<MiDhaT>IjaK
priča
priča
MaN<MiDhaT>IjaK


Broj komentara : 58
Age : 39
Localisation : SERBRENICA Republika BiH
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeMon 15 Jan - 5:03

INFORMATICKI PROBLEMI Pluoo1
Na vrh Go down
MiranO
progovorio/la
progovorio/la
MiranO


Broj komentara : 31
Registration date : 2006-12-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeThu 18 Jan - 19:44

Ok pitanje... nabavio sam novu video karticu (Nvidia 9600 GT OC) ali treba joj dosta struje... nisam imao dovoljno odvoda tako da sam iskopcao svoj cd drive power supply i ukljucio ga u karticu... Sada me interesuje dali moram da nabavim novi power supply da prikopcam cd drive ili mogu splitovat power koju vec imam... ako iko zna o hardware nesto neka mi se javi pa cu mu poslat comp specs i vsie detalja...
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeThu 18 Jan - 21:57

koja ti je napojna
koliko si platio grafulju
Na vrh Go down
FARUKEEE
galami
galami
FARUKEEE


Broj komentara : 198
Registration date : 2006-11-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeFri 19 Jan - 2:53

MiranO (citat):
Ok pitanje... nabavio sam novu video karticu (Nvidia 9600 GT OC) ali treba joj dosta struje... nisam imao dovoljno odvoda tako da sam iskopcao svoj cd drive power supply i ukljucio ga u karticu... Sada me interesuje dali moram da nabavim novi power supply da prikopcam cd drive ili mogu splitovat power koju vec imam... ako iko zna o hardware nesto neka mi se javi pa cu mu poslat comp specs i vsie detalja...

nemoras ja ti kažem Laughing

a i dje ima kupit ovg interneta i posto je
koliko stranica dobijem za 1 mijesec
hvala unaprijed geek
Na vrh Go down
https://geronimo.bosnianforum.com
MiranO
progovorio/la
progovorio/la
MiranO


Broj komentara : 31
Registration date : 2006-12-07

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeFri 19 Jan - 18:11

sta napolja??? fare a karticu sam platio 2 baje.... Imam jos jedno tehnicko pitanje...

Nedavno uprgadeovo sam Girlfriend 7.0 sa Wife 1.0. Uskoro sam primjetio da je novi program zapoceo neocekivani child processing koji zauzima puno prostora i resursa. Stavise, Wife 1.0 se uvezao sa drugim programima i sad kontrolise sve sistemske aktivnosti. Aplikacije kao Poker Night 10.3, Football 5.0, Hunting and Fishing 7.5 ili Racing 3.6 vise ne rade a sistem se srusi svaki put kad se pokrenu. Ne mogu Wife 1.0 podesiti da ide u backgroundu kad pokusam da pokrenem omiljene programe. Razmisljao sam da se vratim na Girlfriend 7.0 ali
deinstalacija ne radi kod Wife 1.0. Molim pomoc!
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeSat 20 Jan - 2:04

aha ja tek sad procitao
pa brato format lagani...ili uzmi novi disk i stavis novu GF9.11 na njeg samo moras pazit da wifef 1.0 i GF ne dodu u konflikt posto ne koriste iste fajl sisteme...osim toga nova verzija GF je safe by default i nemoze preuzeti procese koje si ti pokrenuo niti ti nametnuti nove tipa shopping1.1. skupestvari 2.0 i sl
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeSat 20 Jan - 16:16

Da podjeliš disk na dva dijela i razdvojiš programe, a dobro sakriješ Girlfriend 7.0 ono praviš milion datoteka da ga niko ne vidi ili ga postaviti nevidljivog il postaviti kakve šifre..., mislim da ne treba formatirati disk pa sve iz početka, treba pokušati sačuvati već postojeće fajlove, eventualno ubaciti neke nove a format je zadnja opcija.
Twisted Evil

Želi ti puno sreće s informatičkim problemima rabbit
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeTue 30 Jan - 0:27

Zna li neko, kako se zove program koji može vratiti sve što se ikad radilo na računaru, davno sam čito nešto o tome kako je bio najzaštićeniji program na svijetu pa onaj ludi rus napravio krack za njega.
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeWed 31 Jan - 14:43

Ma bjaaaaaaaaazii bolaaaa bjaaaaaaaaaaaaaaaziiii lol!
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitimeMon 5 Feb - 19:05

To ti meni nešto iskreno kažeš geek
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Sponsored content





INFORMATICKI PROBLEMI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: INFORMATICKI PROBLEMI   INFORMATICKI PROBLEMI Icon_minitime

Na vrh Go down
 
INFORMATICKI PROBLEMI
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
GERONIMO :: OSTALE TEME :: Svaštara-
Idi na: