GERONIMO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


G E R O N I M O
 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Priča

Go down 
+8
ChuPkO
FARUKEEE
endimon
mahmut
jasmin
telefon
Merima
Geronimo
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeFri 18 Apr - 17:42

uznemiravanja
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeFri 25 Apr - 9:37

Jučer sam odlučio promijeniti mobitel koji preferiraju svi papci u Njemačkoj. Kupit ću motorolu kad pare legnu. Ponekad se čini jednostavnim zaradit' dovoljno para preko ovakvih morbidnih poslova koji nadolaze preko uobražene gospođe koja trpi povremena uznemiravanja. Kad
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeFri 25 Apr - 13:50

sam
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeSun 27 Apr - 0:01

dotičnu gospođu
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeSun 27 Apr - 0:54

pozvao
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeSun 27 Apr - 9:15

Jučer sam odlučio promijeniti mobitel koji preferiraju svi papci u Njemačkoj. Kupit ću motorolu kad pare legnu. Ponekad se čini jednostavnim zaradit' dovoljno para preko ovakvih morbidnih poslova koji nadolaze preko uobražene gospođe koja trpi povremena uznemiravanja. Kad sam dotičnu gospođu pozvao na dernek u Heće
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeSun 27 Apr - 20:23

a ona
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeSun 27 Apr - 21:17

kaze
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeSun 27 Apr - 23:11

Jučer sam odlučio promijeniti mobitel koji preferiraju svi papci u Njemačkoj. Kupit ću motorolu kad pare legnu. Ponekad se čini jednostavnim zaradit' dovoljno para preko ovakvih morbidnih poslova koji nadolaze preko uobražene gospođe koja trpi povremena uznemiravanja. Kad sam dotičnu gospođu pozvao na dernek u Heće a ona kaže >> nisam ti ja
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 0:08

vidjela derneka
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 0:28

lanjske godine
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 1:05

ali se nadam
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 1:20

da gospodja
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 1:21

nece nikada
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 1:27

zaustiti
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 1:28

novu
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 9:38

Jučer sam odlučio promijeniti mobitel koji preferiraju svi papci u Njemačkoj. Kupit ću motorolu kad pare legnu. Ponekad se čini jednostavnim zaradit' dovoljno para preko ovakvih morbidnih poslova koji nadolaze preko uobražene gospođe koja trpi povremena uznemiravanja. Kad sam dotičnu gospođu pozvao na dernek u Heće a ona kaže >> nisam ti ja vidjela derneka lanjske godine << ali se nadam da gospođa neće nikada zaustiti novu priču
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeMon 28 Apr - 22:53

oko telefona
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeTue 29 Apr - 0:05

Jučer sam odlučio promijeniti mobitel koji preferiraju svi papci u Njemačkoj. Kupit ću motorolu kad pare legnu. Ponekad se čini jednostavnim zaradit' dovoljno para preko ovakvih morbidnih poslova koji nadolaze preko uobražene gospođe koja trpi povremena uznemiravanja. Kad sam dotičnu gospođu pozvao na dernek u Heće a ona kaže >> nisam ti ja vidjela derneka lanjske godine << ali se nadam da gospođa neće nikada zaustiti novu priču oko telefona. Kartica
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeTue 29 Apr - 16:52

Jučer sam odlučio promijeniti mobitel koji preferiraju svi papci u Njemačkoj. Kupit ću motorolu kad pare legnu. Ponekad se čini jednostavnim zaradit' dovoljno para preko ovakvih morbidnih poslova koji nadolaze preko uobražene gospođe koja trpi povremena uznemiravanja. Kad sam dotičnu gospođu pozvao na dernek u Heće a ona kaže >> nisam ti ja vidjela derneka lanjske godine << ali se nadam da gospođa neće nikada zaustiti novu priču oko telefona. Kartica telefonska
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeTue 29 Apr - 17:38

ne moze se
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeTue 29 Apr - 20:40

dobiti putem
Na vrh Go down
mahmut
progovorio/la
progovorio/la



Broj komentara : 21
Age : 41
Localisation : Tuzla / Mostar
Registration date : 2006-11-06

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeWed 7 May - 9:28

sex-a
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitimeWed 7 May - 19:20

Jučer sam odlučio promijeniti mobitel koji preferiraju svi papci u Njemačkoj. Kupit ću motorolu kad pare legnu. Ponekad se čini jednostavnim zaradit' dovoljno para preko ovakvih morbidnih poslova koji nadolaze preko uobražene gospođe koja trpi povremena uznemiravanja. Kad sam dotičnu gospođu pozvao na dernek u Heće a ona kaže >> nisam ti ja vidjela derneka lanjske godine << ali se nadam da gospođa neće nikada zaustiti novu priču oko telefona. Kartica telefonska nemože se dobiti putem sex-a (nemože al malo sutra) al zato
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Sponsored content





Priča - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Priča   Priča - Page 9 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Priča
Na vrh 
Stranica 9/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
GERONIMO :: OSTALE TEME :: Svaštara-
Idi na: