GERONIMO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


G E R O N I M O
 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?

Go down 
+2
adnan
ChuPkO
6 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeMon 11 Feb - 18:42

Da vidimo sta ko misli... Da li se strogo pridrzavate pravila-vjerskih, lokalnih, globalnih... Bas me zanima... Ja-oduvijek sam zeljela i mastala o zivotu sa svojim dragim...od malena...kako bi to izgledalo..i mislim da je to super pozitivna stvar, jer naucis ko je on, sta je on i kakav je on.. a toga dosta ne znas prije braka...Nije bas jednostavno probuditi se i gledati nekoga svaki dan-ma u kakvom raspolozenju da je... i to treba naucit cijenit... i kad naucis-zeni se ! Very Happy do tada...
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeMon 11 Feb - 23:23

Mislim da svako od nas ima tu želju da proba tu vrstu veze. Koliko god da bi mi drago bilo da probam tako nešto, mogu ti reći da nije pametno. U suštini, ljudi u takvim okolnostima se puno više svađaju (mislim na zajednički život)
što je normalno, a papir je taj koji donekle veže ljude i odvraća ih da se raziđu zbog neke male svađe... ono malo se spusti loptica na zemlju; pustiš da prenoći jer si ipak u braku... tako da, znaš šta hoću da kažem...
Jbg nije džaba BRAK, ha da nije toga ljudi se ne bi ni vjenčavali hehe
A opet ponavljam, bez obzira na sve to, volio bi tako nešto probati... samo što je to definitivno mač sa dvije oštrice Wink
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeMon 11 Feb - 23:28

Dobro..sve to ima svoje.. Slazem se donekle s tobom... ali opet- ako se dvoje svadjaju-onda cemu sve to? sta imas od braka ako ces se s nekim svadjati konstantno... ili ne znam... ako ti je stalo do nekoga, pokusavaces da se prilagodis,pokusavaces da dodjes do nekog kompromisa bio ti u braku ili ne... evo ja sam u vezi jos malo pa 4 godine (elhamdulillah) pa bilo je svega i svacega...ali volimo se...i stalo nam je da budemo skupa..a nismo u braku..i svadjali smo se i sve-a vidis.. tako da ja ipak mislim da bi to moglo samo doprinijet boljoj vezi i boljem daljnjem odrzanju ljubavi izmedju para..jer sta imas od braka ako je samo svadja i primirje i svadja i primirje..konstantno... a neces da se maknes JER JE TO BRAK... :S
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeMon 11 Feb - 23:38

Znaš kako kažu stari ljudi, šta je brak?
Prosto je al istinito, vjerovatno ti je i poznato, brak je tegla govana
premazana slojem meda po vrhu. E tako ti je to, nisi ni svjesna ko
je haris, ni on nije svjestan ko si ti... Ista je situacija i samnom, sa
petim, desetim...
Upitaj ovako malo starije ljude za mišljenje, jbg nije zgoreg Wink
Nije isto dijeliti ljubavne i životne probleme, kad nemaš
starog ili staru iza leđa. Moje neko mišljenje je da tek onda upoznaješ
pravo lice osobe do koje ti je stalo. A što se tiče tog prilagođavanja, nisi me shvatila. Hoću da ti kažem da se partneri efikasnije prilagođavaju kad
je nešto potpisano. Mada jeste istina da je danas takvo vrijeme došlo
da se i važnost tog papira minimalizira, ono rastava sad pa sad... al et...
Zavisi sve opet i od ljudi. A ti ako si spremna, široki ti puti draga lol!
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeMon 11 Feb - 23:44

hahaha Very Happy ma dobro- ja ne idem tim putem... ja mislim da ako udjes u brak-onda je to jednom zauvijek...i zato treba dobro promislit da li tom potezu tezit... jer jednom kad udjes u to-to je sveto...to se ne dira.. a sve drugo je nevazno...upravo zato ti i kazem-da je bolje da sto vise o toj osobi znas prije nego udjes u to.. jer onda ces biti spremniji da docekas sve sto slijedi...a naravno-slatkost braka je u NOCI...i uvijek je bilo da NOC MIRI MUZA I ZENU... a svi problemi se rjesavaju na tezi puno nacin..e to je brak-brak nije slast..nego prijateljstvo,rjesavanje problema, teznja ka boljem i ljepsem zajednistvu koje vremenom postaje vece i vece...
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 0:42

Pa dobro odprilike smo na istim talasnim duzinama hehe
Samo sto onda tim cinom, stupanje u "vezu" prije braka
faktički rizikuješ samu vezu. To hoću da ti kažem, jer taj odnos prije braka je upitan hoće li opstati. Ono može biti da se ne desi ništa, sve super bude, ali isto tako kažem ti nek se desi mala iskrica, pukne ti film, nema te šta vezati.
Prije ćeš u takvim okolnostima napustiti partnera, nego kad si u braku, a sutra ti možda krivo bude. A ono ako ne ide ono baš, onda se zna jebiga.
Ma ono ima svojih i mana i prednosti, al zaključak je da se definitivno veza rizikuje stupanjem u takav odnos prije braka lol!
bla bla bla flower
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 0:55

Ja sam za vanbračnu zajednicu u svakom slučaju i to sa više (ženskih) osoba u isto vrijeme da žene vide da ni to nije nisšta strašno cheers

Šalim se.

Mislim da pravite grešku u jednom. Predbračna zajednica je puno tolerantnija, puno je više popuštanja kao i svađa, jer alternativa je uvijek tu,al kad se stavi potpis e tu i prag tolerancije malo pada, to je sigurno tako (jes da sam i ja stariji al ima čak, vjerovali ili ne, i od mene starijih od kojih sam došo do takve informacije), tako da tvrdnja da će se partneri bolje upoznati ne stoji u potpunosti, tačno je da će se životni ritam navike i sl.. naučiti ali tek kad se stavi potpis maske u potpunosti padaju (jes vjerovatno poslije medenog mjeseca koji gubi smisao ako je prije toga bilo života skupa).....
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:14

ma bice da smo svi u pravu... Smile Slazem se sa sobom i sa tobom i sa Adnanom... ali svi imamo neko ALI tu.. pa... ne znam... ima u svemu istine i neistine...
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:15

Bolje da napravimo BIG BROTHER, al bez kamera ovdje kod mene, pik Tito i crvene mi boje ja BIG-i bounce bounce bounce
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:19

Geronimo (citat):
Bolje da napravimo BIG BROTHER, al bez kamera ovdje kod mene, pik Tito i crvene mi boje ja BIG-i bounce bounce bounce

Hmm...nesto ne kontam ovaj drugi dio-oko ovog pika hehehe Very Happy De pojasni malo-spava mi se...pa.. Wink
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:26

Ma nerazumijete vi to to mi je trauma iz djetinjstva, bio sam te nesreće da sam bio titov pionir, eh što se nisam rodio godinu il dvije kasnije bounce
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:32

ma dobro-da li je to sreca ili nesreca-ne znam... fino je bilo to vrijeme...kamo srece da su i najmladji sada titovi pioniri...i da je tito ziv i da nikad ne umre...i da sve bude onako kako je bilo kod njega...nisu nas priznavali-to jedino nije valjalo...ali vise su nas prihvatali nego sada... ali eto.. crvena bojo... Smile


: komentar modifikovan dana: Tue 12 Feb - 1:51; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:46

ma sad će geronimovi pioniri biti king
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
FARUKEEE
galami
galami
FARUKEEE


Broj komentara : 198
Registration date : 2006-11-07

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:48

s stucnjaka mojih auuuuuuuuuu lol!
Na vrh Go down
https://geronimo.bosnianforum.com
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:52

Smile jasta nego strucnjaci hehehe Smile i Faruk nam se pridruzio...
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 1:52

Šta ti misliš faruk o bigbruderu kod mene alien Basketball
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 2:00

Faruk sutiiiiiiiiiii samo sutiiiiiiiiiiiiii Smile hehe neka nama MENE i MENI MI MOG DJERMINA! afro
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 2:56

Djerko još smo se jednom uvjerili da se apsolutno ne trudiš
da pročitaš šta drugi pišu tongue
Tvoji stavovi se podudaraju do krajnosti sa mojima...
A taj Big... more ako će bit žena lol!
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 13:58

Koliko god da mi se svidja ideja tog vanbracnog zivota, prosto sumnjam da bi pristala. Mislim da ne bi bilo one cari koju vjencani ljudi zovu jedinstvom. Papir je papir, kako god okrenes. Po navici, ne vjerujem ni u sta dok ne vidim crno na bijelo, mozda zato volim sve sto je u pisanoj, a ne u izrecenoj formi. Takvi smo mi poete Razz Jedna od najvecih cari tog zivota jeste sto mozes uvijek otici, bez nekog velikog sputavanja. Cool
A opet, sa druge strane, brak ti dozvoljava jednu mogucnost... izgradnju familije, djecu, za cim iskreno govoreci, najvise tezim. Mislim, mozes to i bez braka, ali ipak, nije to-to. Kako okrenes, svidja mi se oboje, svako na svoj nacin, stvar izbora svih nas. Ko zna kako cu sutra razmisljati lol!
Na vrh Go down
FARUKEEE
galami
galami
FARUKEEE


Broj komentara : 198
Registration date : 2006-11-07

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 14:09

Geronimo (citat):
Šta ti misliš faruk o bigbruderu kod mene alien Basketball

sta bi s playom?????
kad prije odusta!!!!!

a sto se tice teme, bar ja nikog ne znam da je to pokusao tako da nemam sta tu pametovati

Laughing

jes to lijepo u serijama ali stosta je jos lijepo u serijama bounce
Na vrh Go down
https://geronimo.bosnianforum.com
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 14:10

Merima (citat):
Koliko god da mi se svidja ideja tog vanbracnog zivota, prosto sumnjam da bi pristala. Mislim da ne bi bilo one cari koju vjencani ljudi zovu jedinstvom. Papir je papir, kako god okrenes. Po navici, ne ................ lol!

ja neznam 'vako pam'tno pricat' nismo to ucil' u skoli
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 14:43

Ma znam ja šta hoće Alma da kaže, srce slušaj, ne razum ! Cool

Stoga, Merima ljubavi, ja znam da bi se ti upustila u takvu avanturu
samnom Very Happy
Faruk, masa ljudi to praktikuje danas, narocito u Sarajevu.
A svjedok sam nekih primjera i u Mostaru...
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 15:04

adnan (citat):
Ma znam ja šta hoće Alma da kaže, srce slušaj, ne razum ! Cool

Stoga, Merima ljubavi, ja znam da bi se ti upustila u takvu avanturu
samnom Very Happy
Faruk, masa ljudi to praktikuje danas, narocito u Sarajevu.
A svjedok sam nekih primjera i u Mostaru...

Ne znam bas, ja sam sponzorusa, ko zna oces li zadovoljiti sve moje zahtjeve da pristanem na suziuvot sa tobom. Jbg, ja uvijek slusam pamet, nikada srce Very Happy
Na vrh Go down
adnan
negasi se
negasi se
adnan


Broj komentara : 414
Age : 39
Localisation : Sarajevo/Mostar (:
Registration date : 2006-11-16

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 15:15

Ih da je tako, davno bi me ostavila lol!

A dobro, to sponzoruša, jesi nisi, ja se zezam Rolling Eyes
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitimeTue 12 Feb - 15:40

Ja jesam sponzorusa, sta je tu lose? scratch
ML, nista drugo. Imas fore jos 3 godine da to postignes, minimalno. Ako ne, noga... afro
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?   Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li ste za zajednicki zivot sa svojim parom prije braka?
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
GERONIMO :: GLAVNE TEME :: MOSTAR-
Idi na: