GERONIMO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


G E R O N I M O
 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru

Go down 
+7
sama
jasmin
Geronimo
endimon
Merima
telefon
FARUKEEE
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeTue 26 Jun - 1:41

ALMA MATEMATIKU POLOZILA BOGA MI! Smile Happy ja! Smile Cestitajte, hajde...da vas vidim sve redom:) SmileSmile Ma ziva stela,nema price-jel da Mery?Smile heheheheh
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeThu 28 Jun - 12:38

Dosadna si Very Happy Evo opet, cestitam.... Razz Normalno da je bila stela, ne moze se matematika drugacije poloziti lol!
Na vrh Go down
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeFri 29 Jun - 17:08

Uslov Very Happy
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeWed 4 Jul - 19:31

I Adnan dade matematiku 2!!! SVAKA CAAAAST:) To je moj drug...
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeWed 26 Sep - 1:34

Stigoh vas i ja.. 3 godina BoGo mi!! Djerko-sta velis? Very Happy
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeSun 30 Sep - 23:06

Nisam ja u tebe ni sumlo cheers
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeTue 2 Oct - 13:40

I Mirza je na trecoj, vi zaboravili na mog ljubljenog, sto smo zajedno cvokotali od zime zeljni znanja (niko ne konta, jel de?) Very Happy
Evo, ja mu cestitam, vi ste svi bezobrazni Laughing

Cestitam i onoj mojoj drugoj polovici.... Smile
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeWed 3 Oct - 4:52

Ako ja znam ko je tvoja druga polovica Razz , meni se čini da nije više na unuverzitetu Džemal Bijedić, a pogledaj pod temom "čestitke, pozdravi i selami" tamo mu je čestitano (a ako nema te teme šta ću mu ja što je mijenjo univerzitet, nek otvori sebi novu temu sa imenom svog univerzteta). ((jesam li se sad izvuko Shocked ))
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeWed 3 Oct - 14:17

Ajde, nemoj biti tako sitnicav. Svi mi znamo da mu puno nedostajemo, pa da ga malo utjesimo, barem tako sto cemo ga svrstati na neki nacin u staro okruzenje. Laughing
Ali kako god, nemoj ti u mog coeka dirati, opasna sam kad branim svoje Twisted Evil (glupa mi prica rabbit )
Evo cekam ovo koji dan da dodje da mu kazem kako si bio spreman da ga izdas, da mu zenu drugom dash! lol!
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeThu 4 Oct - 3:19

Zavisi ko je drugi, ako je neko najfin, najlijep, najzgodan sve najnajnaj... nebi se Sarajlija ljutio Twisted Evil a ja znam samo jednog u Mostaru sa takim osobinama Twisted Evil Embarassed scratch
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeThu 4 Oct - 21:05

I ja sam sigurna da se ne bi ljutio, ukoliko se radi o najfinijem, najljepsem, najzgodnijem i sve najnaj decku u Mostaru, naravno..ukoliko je rijec o nekom iz familije. Mislim, kad se vec o tome radi, ako se dijeli, nek ostane brate mili u krugu obitelji Very Happy Twisted Evil cheers
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeThu 4 Oct - 23:57

Neznam kako bi reagovala zaručnica od tog djelite li i vi
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeFri 5 Oct - 0:04

hehehe PORODICA JE SVETINJA! Smile Basketball
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeFri 16 Nov - 2:10

Čujem na univerzitetu se polažu neki ispiti cheers
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
Merima
negasi se
negasi se
Merima


Broj komentara : 289
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeSat 1 Dec - 1:18

Stvarno? Ja nisam upucena u to.. Neka, dok dodje januar pa polozim racunovodstvo, pa vam onda kazem study
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitimeSun 16 Mar - 2:59

neka meni testova iz racunovodstva...polako...
Na vrh Go down
Sponsored content





Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru   Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» gdje je najbolja pica u mostaru
» "Dubioza kolektiv" u petak u Tuzli

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
GERONIMO :: GLAVNE TEME :: MOSTAR-
Idi na: