GERONIMO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


G E R O N I M O
 
HomePortailGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 gdje je najbolja pica u mostaru

Go down 
+2
Geronimo
telefon
6 posters
AutorPoruka
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeWed 8 Nov - 21:00

ajmo sad. gdje je nabolja pica u mostaru...
Na vrh Go down
Geronimo
prava raja
prava raja
Geronimo


Broj komentara : 503
Age : 42
Localisation : Mostar - Srebrenica
Registration date : 2006-11-06

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeThu 9 Nov - 2:42

Ako misliš na jelo picu onda mislim da je u Patku, a ako misliš na nešto drugo, na svakom koraku... king
Na vrh Go down
http://www.geronimo.freewebspace.com
endimon
progovorio/la
progovorio/la
endimon


Broj komentara : 14
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-07

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeThu 9 Nov - 17:54

Geronimo (citat):
Ako misliš na jelo picu onda mislim da je u Patku, a ako misliš na nešto drugo, na svakom koraku... king

Pogrešno misliš Evil or Very Mad Zna se šta je pizza bila i ostala. Najbolja je pizza i sad u Rovinju, s lijeve strane mosta Bunur. To je ujedno i jedan od prvih restorana(pizzeria) u Mostaru poslije rata, ja sam tu pizzu imao običaj zvati "ratna pizza", manje-više svi su je tako zvali cyclops Dok kasnije nije došao onaj italijanski meni, milion vrsta. Također, pizza u Portu je ispred pizze u Patka! Ima isto K1 restoran (mislim da sezonski radi) u cernici, blizu Bristola. Tu se na drvima peče, pravi. picmajstore znam, extra Laughing E poslije ovoga možeš da odeš kod Patka da jedeš "pizzu". Poz Cool
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeThu 9 Nov - 20:33

a jel zna neko od vas gdje je Bella vista u mostaru....
Na vrh Go down
FARUKEEE
galami
galami
FARUKEEE


Broj komentara : 198
Registration date : 2006-11-07

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeSun 12 Nov - 22:42

u cernici

a naj bolja pica sto sam ja jeo u mostaru je u ROMI kod starog trznog
Na vrh Go down
https://geronimo.bosnianforum.com
jasmin
galami
galami
jasmin


Broj komentara : 105
Age : 37
Registration date : 2006-11-07

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeMon 13 Nov - 21:10

Ja mislim da je najbolja u Rovinju, ali eto ako je neko zainteresiran da ide sa mnom po pizzerijama i da placa ja sam voljan probati u svakoj pizzeriji u Mostaru
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeMon 13 Nov - 21:28

Slazem se sa Rovinjom... Daleko najbolja, ali tu su negdje i Ferrari u Cernici i Porto.. a sto se tice Patka-za mene imaju BOLESNU pizzu...koja nema ni malo boje u sebi-a kakva je bijela pizza bez paradjz sosa??Smile Ne valja to.. hehe Jasmine-idemo skupa-a ovi koji zele placat-BUJRUM!
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeTue 14 Nov - 1:07

paa mogao bih platiti sebi i iz đđentlmenskih manira castiti meri i almu... po jedan komad naravno lol! ... jel iko probao pravu napuljsku pizzu, ili mexicanu....mexicana vam nesto kao dolma dode samo na tijestu lol!
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeTue 14 Nov - 15:27

Hm... nisam probala tu,ali..djeluje ukusno! Smile Vidjecu da je u Becu porucam..pa bar jedan komad..naravno ako budu imali...
A da li ste ikad jeli becku tortu?? Aaaaaaaaaaj...ukus-savrsenstvo! Cokoladna,bez puno nekih fazoncica...joj..Smile Extra-ako ikad odete tamo-obavezite se na jedan komad..

Meryyy-imamo komad pizze for free! Juhuu.. Jos uvijek postoje dzentlmeni..super..
Na vrh Go down
ChuPkO
negasi se
negasi se
ChuPkO


Broj komentara : 387
Age : 37
Localisation : Mostar
Registration date : 2006-11-08

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeTue 14 Nov - 15:28

Hm... nisam probala tu,ali..djeluje ukusno! Smile Vidjecu da je u Becu porucam..pa bar jedan komad..naravno ako budu imali...
A da li ste ikad jeli becku tortu?? Aaaaaaaaaaj...ukus-savrsenstvo! Cokoladna,bez puno nekih fazoncica...joj..Smile Extra-ako ikad odete tamo-obavezite se na jedan komad..

Meryyy-imamo komad pizze for free! Juhuu.. Jos uvijek postoje dzentlmeni..super..
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeTue 14 Nov - 17:31

sto se duplas almich...pozdravi burazera i Edu...

pS. ni pod prijetnjom smrcu ne jedite mexicanu....trust me
Na vrh Go down
jasmin
galami
galami
jasmin


Broj komentara : 105
Age : 37
Registration date : 2006-11-07

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeTue 14 Nov - 23:24

A Tino ti stalno navalio na Merimu, te da joj ovo te da joj ono da se nisi zaljubio Exclamation
Na vrh Go down
telefon
galami
galami
telefon


Broj komentara : 144
Age : 38
Localisation : na stolici, u sobi, u kuci, u mom sokaku, u centru grada, u mostaru
Registration date : 2006-11-08

gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitimeWed 15 Nov - 20:02

plava ruza je to trenutno... no coment, samo sam rekao da ona i alma imaju picetu od mene, jel ti to krivo sto i tebi nedam Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





gdje je najbolja pica u mostaru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje je najbolja pica u mostaru   gdje je najbolja pica u mostaru Icon_minitime

Na vrh Go down
 
gdje je najbolja pica u mostaru
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Raja iz Srebrenice ima li vas gdje
» U Mostaru otvoren Adriatic Yachting: Prva bh.agencija jahti
» Univerzitet "Dzemal Bijedic" u Mostaru

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
GERONIMO :: OSTALE TEME :: Svaštara-
Idi na: